Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)Polish (Poland)Čeština (Česká republika)Latvian
Товариство "Зелений хрест"
gcs-logo

Реформа системи спеціальної освіти

Спотворене трактування реформування системи спеціальної освіти призводить до закриття Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Марії Покрови» №101. До обговорень можете долучитись на fb.com/deafua

Світлина з 1905р. www.lvivcenter.org

Час заснування школи глухонімих сягає 1828 р., коли невідомий доброчинець надав первісний капітал у вигляді 15 акцій Національного банку. що дорівнювало 16000 флоринів. Вважалося, що за псевдонімом Францішек Гольд або Гольдгайм укривається особа австрійського імператора Франца І. Сучасні дослідники встановили, що анонімним доброчинцем був австрійський єпископ Ян Міхал Леонгард. 4 жовтня 1830 р. відкрився Галицький приватний інститут глухонімих Св. Трійці, де навчалися 10 вихованців. Першим опікуном закладу був губернатор Галичини князь Лобковіц; першим директором (1830 - 1836 рр) - о. Ян Гоффман; першим учителем та вихователем - випускник Празького інституту глухонімих, чех Домінік Віхітіль.

До початку XX століття кількість вихованців зросла зросла від 10 до 117. При цьому заклад задовольняв потреби лише 5 % глухонімих дітей із провінції.

У 1833 р. Галицький заклад глухонімих розташувався у власній кам’яниці на вул. На Рурах, 563 (нині це будинок№11-а на вул. О.Кониського), купленій за сприяння ерцгерцога Фердинанда д`Есте, губернатора Галичини в 1835 - 1847 рр. Через невідповідність кам’яниці до потреб виховного закладу її „замінили” на земельну ділянку на вул. Личаківській, 35, де в 1841 р. було споруджено власний будинок, розрахований для прийому 60 вихованців.

Будинок оточував чудовий парк. розпланований університетським садівником Карлом Бауером. Парк виконував кілька функцій: -декоративну (з боку вул. Личаківської та центрального входу він мав вигляд регулярного парку), -навчально-виховну (як садова ділянка для навчання майбутніх садівників), -розважальну (як місце відпочинку, розваг, забав та гімнастичних вправ).

1880 р. кам’яниця була реставрована, 1894 р. - добудовано два крила, у 1899 р. з добудовою третього поверху значно збільшилася корисна площа. Із зростанням кількості вихованців зростала кількість вчителів; у 1830 р. був тільки один учитель; наприкінці ХІХ ст. - 13 вчителів. З працею в закладі пов’язана діяльність сурдопедагогів Домініка Віхітіля, Антоні Пантери, Томаса Хохолоушека, Антоні та Елеонори Мейбаумів.

У 1895 році директором школи став учитель Антоній Мейбаум, який працював на цій посаді до 1916 року. Прийшли працювати в школу й досвідчені вчителі. Учні отримували добрі знання з природничих та точних дисциплін.

В 1919-1935 рр. керівником закладу був Францішек Шайнер, випускник Учительської семінарії, який працював у школі глухонімих від 1898 р. Йому вдалося зберегти цю спеціалізовану школу, незважаючи на нелегкі умови тривалої післявоєнної кризи.

У 1934 році директором школи став Мічеслав Кемпа. Кемпа одразу провів у школі великі зміни. Для вдосконалення навчання глухих дітей новий директор запровадив так звану методику «далекопису», а також організував додаткове професійне навчання зі столярної, кравецької, шевської, палітурної справ, увів посади інструкторів. Ці професії здобували не лише діти, а й дорослі нечуючі. Директор школи прагнув, щоб усі глухі могли здобути якнайбільше практичних умінь, стати незалежними і не бути тягарем для суспільства. Але війна зламала всі його плани.

В період німецько - фашистської окупації вихованці закладу глухонімих були вивезені до с. Гребенів Сколівського району, де більшість дітей перебували у місцевому санаторії, а старші та фізично міцніші з них працювали на лісопильному заводі або пасли отари овець. Сама ж школа у Львові за часів німецької окупації була закрита та реорганізована окупаційною владою у готель для військових, на будівлі був встановлений німецький прапор і цивільних до приміщення не впускали. Перед закриттям школи німці дозволили Кемпі перевезти шкільну документацію до себе у м. Вроцлав (Ю.М. Крамару вдалося знайти її).

У 1944 році школа відновила свою роботу. Влітку було набрано штат учителів, а у вересні відновилися заняття. За радянських часів це була спецшкола-інтернат № 101 для глухонімих дітей.

Зі здобуттям Україною незалежності розпочався новий етап розвитку школи. Завдяки зв'язкам з аналогічними закладами у Європі та Америці почав вдосконалюватися навчальний процес, поступово відбудовуватися та реконструюватися школа тощо. Так, меценат Пітер Спайкерс сприяв налагодженню співробітництва між Львівською школою Марії Покрови та Інститутом Святого Михайла в Нідерландах. Тоді ж школа стала членом в Українсько-Канадському Альянсі для розвитку дітей з вадами слуху. За допомоги канадських колег при школі створено Центр сприяння освіті інвалідів зі слуху, що має за мету зближення науковців і навчальних закладів, громадських організацій двох країн, обмін досвідом. Нині — КЗ ЛМР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 101 Марії Покрови для глухих дітей» із 9-річним курсом навчання, педагогічний колектив якого складається з 50 вчителів, 35 з яких мають спеціальну сурдопедагогіічну освіту, а у самій школі на постійній основі мешкає близько 70 дітей.

  1. Центр міської історії Центрально-Східної Європи / Школа глухонімих / Ірина Котлобулатова, Ігор Котлобулатов
  2. Вулиця Личаківська
  3. Історія закладу

Звернення


Малинович Лариса 23 листопада 2019

Шановна Львівська громадо !

На ваших очах руйнують мережу закладів компенсуючого типу, школу на глухих дітей у Львові зокрема.

Учасники цього процесу у Вас є на світлині.

Школа № 101 Марії Покрови для глухих дітей, що знаходиться за адресою Личаківська 35, яка заснована ще за "Бабці Австрії" на кошти мецената, який інтелігентно приховав свою благодійність, плавно йде у небуття.

Спершу за надуманими причинами ( бульба в машині директора, який має свої "морги" і бульбу привозив для працівників школи)звільняють з посади директора - Крамара Юрія Михайловича, якй працював у школі більше як 20 років. Ним залучено до школи меценатів, які і до сьогодні є частими гостями школи, більше - друзями, які надають руку благодійної допомоги уразливим верствам населення - дітям з порушеннями слуху, особам з інвалідністю, здебільшого з незаможних родин, як тепер називають (СЖО, складних життвих обставинах), дітей із сімей нечуючих (відсоток яких завжди буде мати місце в школі), з віддалених районів нашої області.

Завдяки старанням трудового колективу школа однією з перших в державі позбулася тавра "школи-інтернату". Діти, які мешкають у Львові чи в ближніх селах завжди після уроків та спеціальних гуртків поверталися до рідної домівки. Щоб не втрачався зв'язок з родиною, щоб творилося сімейне виховання. бо школа більше покликана здійснювати корекцйно-реабілітаціну діяльність у навчальному процесі, водночас виховна діяльність у ньому завжди мала місце - тематичні вечори, які прививали традиції своїх предків, патріотичне виховання, спорт, організація дозвілля.

Школа пишається Проектами з питань інновацій навчально-виховного процесу (2001 - 2003) ", "Раннього втручання" 2005-2007рр. (Нідерланди-Польща- Україна), результатом чого стало відкриття при школі дошкільних груп паралельно із існування у Львові спеціалізованого дошкільного закладу для дітей зі стійкими ураженнями слуху № 35, створення консультативного центру для дітей та їхніх родин з питань Раннього втручання (до вступу в дошкільні групи, до 2-х р.).

Усіх дітей забезпечено ефективними індивідуальними слуховими апаратами (опротезовано), створено систему сучасної звукопідсилюючої апаратури у класах, кабінет розвитку слухового сприймання, працює для дітей та громади Львова цифровий аудіометр, який обслуговує безкоштовно не лише дітей школи, а й усіх потребуючих дітей та молоді з порушеннями слуху міста та області. Це ті діти, до яких і я була залучена спочатку, як сурдопедагог дошкільного закладу, аудіологічного центру при обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні, а згодом, як викладач Педагогічного коледжу предметів, що мали відношення до навчання осіб з порушеннями слуху - "Сурдопедагогіка", "Сурдопсихологія", "Практикум з Дактильно-жестової мови".

Старшокласники школи постійно залучаються до різноманітних проектів : ще в далекому 2003 році група нечуючих хлопців і дівчат зі школи № 101 та школи № 95 м. Львова (де є інклюзивні класи) були залучені до Проекту, організованого аспіранткою Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, кафедри сурдопедагогіки, Вікирпією Лободою на тему "Вдосконалення писемного мовлення з допомогою комп'ютеризації навчально-виховного процесу". Впродовж року було організовано спілкування в Чаті з командами з інших міст на базі дитячої обласної бібліотеки, де діти безкоштовно працювали в мережі Інтернет, виконуючи ігрові завдання. Вже не пригадую, яка команда виграла, але різниці між поведінкою вихованців загальноосвітньої школи та учнів школи компенсуючого типу, практично не було, діти перезнайомилися між собою, разом стали проводити дозвілля. Саме тоді, я побачила відмінності у комунікації та адаптації старшокласників. Діти із школи № 101 для глухих дітей були більше соціалізовані, ніж діти із ЗОЗ 95, водночас у старщокласників школи було краше розвинене усне мовлення та й одного року єдиною медалісткою в класі стала слабкочуюча дівчинка Люба. Допомагала у цій роботі нечуюча методистка Педагогічного коледжу, Тетяна Швед, яку працевлаштувала до себе в кабінет інформатики лаборанткою на мою вимогу викладач коледжу, Кульчицька Дарія. І лише тривалий психолого-педагогічний супровід багатьох порядних людей цієї талановитої дівчини, яка навчалася в звичайній школі і в звичайній студентській групі без "жодної інклюзії" дозволив їй сьогодні стати викладачем коледжу м. Стрия, успішно вийти заміж, стати щасливою мамою двох діток...

В 2005 році, восени, з метою залучення до Проекту ГО "Зелений хрест" Агенцію із працевлаштування, соціалізації та працевлаштування молоді з порушеннями слуху старшокласників школи, вчителями школи було проведено майстер-клас із вивчення жестової мови, знання з якої мною було продовжено вишколення на 2-місячних курсах в Києві, в відпочинковому комплексі для осіб з порушеннями слуху "Пуща Водиця". Залучення до навчання на курсах ЖМ Луш Віри, студентки педагогічного училища № 1, яка втратила слух у віці 16 років сприяло отриманню статусу людина з інвалідністю, на практиці показало, як важливо володіти рідною мовою нечуючих не лише педагогам, а й батькам дітей. Щоправда стереотипи стосовно володіння мовою жестів до сьогодні у суспільстві не подолано, водночас у ЗМІ тепер з'являється більше просвітницьких роликів та заходів присвячених цій темі. Саме популяризацію жестової мови на колишньому 24 каналі, тепер на суспільному телебаченні активно здійснює Віра Муць, педагог школи, методистка обласної УТОГ Оленка Чернишова.

Уся діяльність директора та його трудового колективу була спрямована на покращення рівня освітньо-виховного процесу, реабілітації і соціалізації його вихованців, про свідчать життєві успіхи випускників школи та її рейтинг серед 5 областей, де відбувався Проект "Juicе"( Кіровоградська, Луганська, Чернівецька, Чернігівська та школа смт. Хуст Закарпатська обл.)..

Сьогодні, на рівні області, можна спостерігати саботаж конкурсу на посаду директора школи, про що говорять не в кулуарах, а "дзвонять в усі дзвони". Чого вартують численні групові заяви трудового колективу, які, напевне, десь валяються по закутках кабінетів чиновників, котрі не вирішили проблеми, або, просто, у метушні, про неї забули.

А метушаться зацікавлені особи....
Строчать у фесбуці пасквілі, обдзвонюють освітні заклади.. організовують Форуми...Бо екс- директор школи, переможець конкурсу "Кращий директор року" уже їм не є перешкодою, а колектив трудовий у передчутті скорочення, звільнення по так званій “деінституалізації”, сподівається лише на покровительство Марії Покрови, яка своїм омофором допомагає не лише нашим воїнам долати ворога на сході країни, а має допомогти у боротьбі із внутрішнім ворогом, який замість творити - руйнує напрацьоване століттями і вже п'є переможну чашу, бо бачить себе очільниками ЦЕНТРУ... , якщо вірити сайту новин львівської обласної державної адміністрації. Сподіваємося на підтримку св. Миколая, який не забариться, бо його усі “чемні” чекають, а ті, що творять зло отримають різочки...

Слава Україні. Героям слава.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 21 februāris 2020 14:53
 
Тренінг по ефективній комунікації та соціальному підприємництву
26.09.2021 | 
Насичено! Цікаво! Корисно! пройшов ознайомчий тур до міста Лева для активних представниць з ГО «ДАР» в рамках тренінгу по ефективній комунікації та соціальному підприємництву, який тривав з 20 по...
Тренінг «Соціальне підприємництво у сфері агротуризму»
29.08.2021 | 
23-28 серпня 2021р. м. Львів Туризм як форма підприємництва. Бізнес план у секторі сільського туризму. Тренінг відбувся згідно проекту Entrepreneurship in rural tourism sector for youth with disabilities 2/ ERTSYD2...
Молодіжний обмін молоді (18-29 років)
01.08.2021 | 
24-31 липня 2021 відбувся молодіжний обмін молоді (18-29 років) із сільської місцевості та власників з інвалідністю сільських пансіонатів (членів сімей) про важливість сталого, інклюзивного туризму, обмін успішними практиками сільського підприємництва. Учасники...
Тренінг «Підприємництво в сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю"
14.07.2021 | 
7-12 липня 2021 року у Львівській області відбувся Тренінг «Підприємництво в сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю" Учасниками стали місцеві активісти та представники громадських організацій, що працюють з особами...
Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик в Україні
16.10.2020 | 
Аналітичний звіт за результатами проекту "Підхід, заснований на правах людини, у змісті та реалізації культурних політик в Україні", що реалізовувався протягом червня-жовтня 2020 року Регіональним благодійним фондом "Резонанс" за підтримки Українського культурного...
На Львівському телебаченні говоритимуть про майбутнє туризму та культури в умовах пандемії
14.10.2020 | 
Яка доля чекає на сфери культури та туризму на Львівщині в умовах посилення світової пандемії? Що можуть дати один одному для збільшення перспектив виживання культура та туризм у нових реаліях?...
Тренінг в Сєвєродонецьку. Проведення адвокаційних кампаній громадськими організаціями та ініціативними групами.
22.09.2020 | 
Проведення адвокаційних кампаній громадськими організаціями та ініціативними групами Дата та місце: 19-23 вересня 2020р., м. Сєвєродонецьк, готель Мир Учасники: місцеві активісти та представники громадських організацій, що працюють з особами з інвалідністю...
Тренінг в Сєвєродонецьку. Європейські молодіжні програми обмінів, навчання та волонтерства.
19.07.2020 | 
Тренінг 25-28 липня, Сєвєродонецьк Європейські молодіжні програми обмінів, навчання та волонтерства: умови участі; пошук партнерів; заповнення аплікаційних форм (Erasmus+, Solidarity Corp, Polish-German Youth office, German-Franch Youth office). Тренінг проводиться в рамках...
Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю
26.11.2019 | 
28 листопада 2019 року об 11.00 год. у приміщенні Львівського міського центру зайнятості, що за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122, розпочне роботу Ярмарок вакансій для осіб...
Реформа системи спеціальної освіти
26.11.2019 | 
Спотворене трактування реформування системи спеціальної освіти призводить до закриття Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Марії Покрови» №101. До обговорень можете долучитись на fb.com/deafua Час заснування школи глухонімих сягає 1828 р., коли невідомий...
Long-term EVS project in Foundation for Sustainable Development in Wroclaw!
07.10.2018 | 
Enjoy 12 months in beautiful Wroclaw working with people of all ages (kids, youth, and seniors) about sustainability, environment, culture and tolerance. If you wish to gain experience in education...
Не нужен нам берег Турецкий (Сплав по Дністру 2018)
16.08.2018 | 
Г.О. "Сфера милосердия" На территории Национального природного парка «Днестровский каньон» в Ивано-Франковске прошел учебный семинар «Организация рекреационно-реабилитационных программ для лиц с инвалидностью в природных условиях», который проводила Национальная Ассамблея людей с...
Сплав по Дністру - 2018
16.08.2018 | 
Оригінал статті fb:ShoniKvak В Івано-Франківськ (місто збору учасників сплаву) я приїхав прямо з Кривого рогу. Заходи відбувалися один за одним, тож я не мав часу поїхати в Ужгород. Приїхав в Івано-Франківськ...
Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю 21 червня 2018 року
19.06.2018 | 
21 червня 2018 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром...
We are calling for Interested Volunteers!
16.06.2017 | 
We are calling for Interested Volunteers! PROJECT INTRODUCTION Euroweek Program is an international language and leadership camp that aims to develop the English language skills of Polish students through informal education and...
Be healthy Europe
20.10.2016 | 
The booklet is the result of the training course "Be healthy Europe" which took place in Slavske, Ukraine in June 2016, 15th-25th. The project was funded by the Erasmus+...
ЖИТОМИРСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ - ІНТЕРНАТ оголошує набір на 2016-2017 навчальний рік
05.05.2016 | 
УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА - ІНТЕРНАТУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НА 2016 - 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО) До ВИЩОГО професійного училища -інтернату приймаються юнаки та...
Безоплатна правова допомога інвалідам
09.04.2016 | 
Відповідно до Закону України від 02.06.2011 № 3460-VI «Про безоплатну правову допомогу», наказів Міністерства юстиції України від 31.12.2014 № 287/7 «Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 25 листопада 2015 року
22.11.2015 | 
25 листопада 2015 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122 відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю Початок об 11:00 год. На ярмарку вакансій...
Оголошується конкурс для закупівлі обладнання для активного туризму
18.11.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» оголошує про відбір цінових пропозицій для закупівлі обладнання для активного туризму для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру», IPBU.03.01.00-06-310/11-00,...
Оголошується конкурс для закупівлі обладнання для санітарно-технічного обслуговування транспортних засобів (автобусів) та причепа
18.11.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» оголошує про відбір цінових пропозицій для закупівлі обладнання для санітарно-технічного обслуговування транспортних засобів (автобусів) та причепа для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через...
Запрошуємо волонтерів - регіональних журналістів та студентів львівських ВНЗ - до співпраці в рамках проекту «Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини».
26.08.2015 | 
galery/dron Редакція ІА "Варіанти" в партнерстві з фахівцями Товариства «Зелений хрест», кафедри нових медіа ЛНУ ім. І.Франка й Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА запрошує волонтерів - регіональних журналістів та...
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ-ІНТЕРНАТ ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ АБІТУРІЄНТІВ НА 2015-2016 РІК
20.07.2015 | 
ПРИЙОМ АБІТУРІЄНТІВ НА 2015-2016 РІК ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ: Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1 і 2 курси денного відділення. Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення. Соціальна...
Оголошується конкурс на надання послуг організації чотирьох навчальних візитів
22.06.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації чотирьох навчальних візитів українських учасників семінарів до Польщі за проектом «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних...
Шановні працівники музеїв та туристичних об’єктів Західних областей України!
15.04.2015 | 
Запрошуємо Вас взяти участь у 2-денному семінарі «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб», що відбудеться у червні 2015 року поблизу Львова. В рамках семінару українські...
Запит цінової пропозиції для семінарів «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»
15.04.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»...
Шановні власники агроосель західних областей України!
09.04.2015 | 
Запрошуємо Вас взяти участь у 2-денному семінарі «Сільський зелений туризм для людей з інвалідністю», що відбудеться у червні 2015 року поблизу Львова. В рамках семінару українські та польські експерти поділяться...
Відкриті конкурсні торги на закупівлю комплекту транспортних засобів для перевезення людей з інвалідністю
09.04.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» запрошує зацікавлених осіб до участі у відкритих конкурсних торгах на закупівлю комплекту транспортних засобів для перевезення людей з інвалідністю, а саме: двох автобусів, пристосованих до перевезення людей...
Оголошується запит цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів
08.04.2015 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Сільський – зелений туризм для осіб з інвалідністю» для проекту «Через кордони...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 20 листопада 2014 року
16.11.2014 | 
20 листопада 2014 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м.Львів, вул.Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром зайнятості спільно з...
Оголошується конкурс на надання послуг організації чотирьох навчальних візитів
01.10.2014 | 
Товариство «Зелений хрест» надсилає запит цінової пропозиції для надання послуг з організації чотирьох навчальних візитів українських учасників семінарів до Польщі за проектом «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних...
Анкети на участь у семінарах
27.08.2014 | 
Агротуризм для неповносправних Семінари відбудуться 11-12.09.2014 та 13-14.09.2014 Місце проведення – смт. Брюховичі, Львівська область Доступність туристичних споруд, закладів культури і послуг, які в них надаються, для людей з інвалідністю Семінари відбудуться 16-17.09.2014 та...
Оголошується конкурс для закупівлі обладнання
15.08.2014 | 
Оголошується конкурс про відбір цінових пропозицій для закупівлі обладнання для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру», IPBU.03.01.00-06-310/11-00, що фінансується Європейською комісією в рамках...
Оголошується конкурс на надання послуг з організації та проведення семінарів «Сільський – зелений туризм для осіб з інвалідністю» для проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру»
25.07.2014 | 
Оголошується конкурс про відбір цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Сільський – зелений туризм для осіб з інвалідністю» для проекту «Через кордони...
Оголошується конкурс на надання послуг з організації та проведення семінарів «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»
25.07.2014 | 
Оголошується конкурс про відбір цінової пропозиції для надання послуг з організації та проведення двох семінарів на тему «Усунення архітектурних бар’єрів в туристичних об’єктах i пристосування їх для неповносправних осіб»...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 28 травня 2014 року
25.05.2014 | 
28 травня 2014 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м.Львів, вул.Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром зайнятості спільно з...
Оголошується конкурс на розробку інтерактивної карти та путівника
03.03.2014 | 
Оголошується конкурс на розробку інтерактивної карти та путівника, що презентує перелік туристичних об’єктів, доступних для неповносправних на території Львівської області і міста Львова для проекту «Через кордони без бар’єрів –...
Оголошується конкурс на розробку сторінки
03.02.2014 | 
Оголошується конкурс на розробку та супровід підсторінки в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”, PBU/0310/11. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до сторінки ...
Оголошується конкурс на посаду перекладача
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади перекладача...
Оголошується конкурс на посаду фахівця з тендерних закупівель
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади фахівця...
Оголошується конкурс на посаду координатора
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади координатора...
Оголошується конкурс на посаду фінансового менеджера
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади фінансового...
Оголошується конкурс на посаду асистента проекту
25.11.2013 | 
Оголошується конкурс на посади в рамках проекту „Через кордони без бар’єрів” – інтеграція неповносправних осіб через туризм та культуру”. Термін реалізації проекту 01.01.2014 – 31.12.2015 Вимоги до посад Вимоги для посади асистента...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 20 листопада 2013 року
19.09.2013 | 
20 листопада 2013 року о 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м.Львів, вул.Княгині Ольги,122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. У Ярмарку вакансій візьмуть участь представники понад 20 підприємств,...
Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації
11.07.2013 | 
16 -20 липня Товариство "Зелений хрест" спільно з Національною Асамблєю Інвалідів України проводитиме Учбово-реабілітаційний табір для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації». В програмі заходу ознайомлення з...
Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю 20 червня 2013 року
19.06.2013 | 
20 червня 2013 року в приміщенні Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122 відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю Початок об 11:00 год На ярмарку вакансій Ви зможете: ознайомитися з...
РЕЗОЛЮЦІЯ науково-практичної конференції
22.04.2013 | 
РЕЗОЛЮЦІЯ науково-практичної конференції Рідкісні оселища (NATURA-2000) верхів’я басейну ріки Західний Буг у контексті створення екологічної мережі Львівщини: наукові засади їх дослідження та практичні результати інвентаризації 19-20 квітня 2013 р. Львів-Брюховичі Ідея збереження біорізноманіття як...
NGO report busts the myths of the Emissions Trading Scheme
15.04.2013 | 
Why it must be replaced with direct action to reduce greenhouse gas emissions Brussels, April 15th– The European Parliament votes tomorrow on the European Commission's proposal to backload 900 million...
Reti Biotopi (NATURA-2000), augšējā baseina upes Rietumu daļā (zinātniskā konference)
12.04.2013 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs Reti-biotopi (natura-2000)augšējā-baseina-upes-rietumudaļā ( zintniskā konference) saistībā ar ekoloģiskā tīkla izveidi Ļvovā, zinātniskais pamats ir balstīts uz pētījumu un inventarizācijas praktiskiem rezultātiem   kas notiks 2013 19-20 aprīlis poku telpās  ...
Darba gadatirgus priekš cilvēkiem ar invaliditāti 2012.gada 15. augusts
26.07.2012 | 
Tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2012.gada 15. augusts. Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrsadrese: Pilsēta Ļvova., princeses Olgas, iela 122Darba gadatirgus priekš personām ar invaliditātiSākas plkst. 11:00 Darba gadatirgū, jūs varat:     lasīt...
Kopā atpūšamies un kopā sacenšamies
27.04.2012 | 
Tūlkojis Jānis Jēgers Internātskolā bērniem  ar redzes traucējumiem  27 aprilī  notika Sadraudzības pasākums, internātskolas audzēkņiem un  viņu draugiem. Pasākums  norisinājās skolas  aktu zālē , kurā draudzīgā atmosfērā , kopā  bija sapulcējušies ...
Video sižetu prezentācija "Kļūsti draugs"
26.04.2012 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2012. gada 26,aprīlī press - konferences ietvaros notika sociālās filmas prezentācija, kura tika izveidota projekta "Palīdzi ikvienam - KĻŪSTI DRAUGS" ietvaros, ko realizēja Biedrība "Zaļais...
krustspoļu Lelle no papīra salvetes
25.04.2012 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Meistar nodarbībās, brīvprātīgieOleg unSalome mācīja citiem brīvprātīgajiem taisīt krustspoļu lelles no papīra salvetes.Šī neiespējamā leļļu tehnika ir interesanta, ka ar nelielu palīdzību, brīvprātīgajiem var izveidot...
Ekskursijas
27.03.2012 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Marts iepriecināja draugus ar silto laiku, kas atnāca uz mūsu pilsētu, un kopīgās sanāksmes, kļuva interesantas.Viņi devās ekskursijās uz brīnum vilcienu. Kur viņiem ļoti patika,...
Svētā Valentīndiena
29.02.2012 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais   Februārī draudzīgie pāri internātskolas telpās svinēja svēto Valentīndienu,organizēja jautrus konkursus, viktorīnas, dāvināja katrs citas citam pārsteigumdāvanas.Draugi organizējapēc svētkiem kopīgu diskotēku, kurā skatījās vakara...
Ziemassvētku brīvdienas
28.01.2012 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Jjanvāra mēnesī, projekta dalībnieki "Palīdzi pilsētai - Kļūsti draugs" (draugi no internātskolas un brīvprātīgie studenti no vispārējās izglītības skolas), veica svētku pastaigas pa Ļvovas...
Ne varonību, bet rutīnu
01.01.2012 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais KATRĪNA LENČIK Rīts. Visas manas sajūtas saka, ka viņš ir ieradies: dzirde jūt, kā čivina putni, seju silda ne visai silti saules stari, garša apsorbē karsto...
Padomi
01.01.2012 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Nostājies tuvāk savam neredzīgajam draugam. Uzzini, kā tavam draugam ir ērtāk iet ar tevi pie rokas - uzliekot roku uz pleca Vienkārši regulāri sazinies. Nepieņem draugu starpniecību atzinumu"Man...
Tikšanās jaunajā gadā
29.12.2011 | 
Tūlkojis Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2011.g.28.decembris draugi - bērni ar redzes traucējumiem no internātskolas  aicināti savus brīvprātīgos no projekta "Palīdzi citiem - Kļūsti draugs" savas Jaungada brīvdienas. Studenti ar skolotājiem sagatavoja...
Sagatavošanās Jaungada svinībām
14.12.2011 | 
tūlkojis: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 13 decembris 2011 pēc tradicionālās tikšanās brīvprātīgo sagatavoja scenārijus Jaunais gads, kas sadalītas starp projekta dalībniekiem "Palīdzi otram - Kļūsti draugs"Projekta ietvaros Zaļais krusts tiks...
Brīvprātīgo iniciatīva, lai atzīmētu Jauno gadu
07.12.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 6 decembrī tikšanās uzsāka brīvprātīgo projektu"Palīdzi citam - KĻŪSTI DRAUGS " BiedrībaZaļais Krusts , kurā dalībnieki ierosināja organizēt ar saviem draugiem kopīgu Jaunā Gada svinības. Sanāksmē...
Teicieni ( draugs, draugam)
01.12.2011 | 
.....Neaizmirstiet ... tu esi vienmēr atbildīgs par tiem, ko esi pieradinājis. A. de Sent-Ekzjuperīi Slēpjot patiesību no draugiem, kam tad atklāsies? Коzma Prutkova Labākais prieks ir augstākais dzīvesprieks - izjūst sevi, ka...
Brīvprātīgo tikšanās
14.10.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais. 13. Oktobrī internātskolā Nr. 100, telpās, notiek brīvprātīgo tikšanās - biedrusarunāšanās un programmas salikšana priekš novembra Rudens balles ar bērniem invalīdiem un jaunatni....
Aicinām uz svinībām
14.10.2011 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2011.g.19 oktobris konferenču zālē Mākslas pilī Ļvovas skola neredzīgajiem uz 160 gadadienas svinībām. Ir vecākā Ukrainā specializētā mācību iestāde, kurai ir gara...
Treniņš priekš brīvprātīgo sagatavošanas
10.10.2011 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Pēc vairākām ievada tikšanām. 2011.g. 6 oktobrī notika pirmās apmācības, lai sagatavotu brīvprātīgos - draugus, lai viņus iepazīstinātu ar mērķiem, uzdevumiem un aktivitātēm "Kļūsti...
Tiesības uz darbu
23.09.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - L:atvijas brīvprātīgais Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrs atzīmēja dienu cilvēki ar invaliditāti. Tās ietvaros tika veiktas darbnīcas invalīdiem ar juridiskiem un psiholoģisko aspektu nodarbinātību,kā arī seminārus darba devējiem...
Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti
23.09.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2011. gada 22. septembrī Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrā notiek Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti. Informācijas nodaļa informē, ka sadarbojas ar darba devējiem Ļvovas pilsētas Nodarbinātības...
Ļvovā norisinās "Darba gadatirgus priekš invalīdiem.
23.09.2011 | 
tūlkoja:Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Ļvovas nodarbinātības centrā norisinās Darba gadatirgus priekš invalīdiem, Par to informē korespondents no saita Balss.No Nodarbinātības centra direktora Olega Risnova vārdiem, Darba gadatirgus notiek invalīdu dienas...
Šogad Ļvovas nodarbinātības centrs nodarbina 56 invalīdus
22.09.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Šogad Ļvovas nodarbinātības centrs nodarbina 56 invalīdus ar visdažādākām problēmām. Par to preses konferences laikā paziņojaCentra direktors Olegs Risnijs, Viņš informēja, ka no gada sākuma ar...
Mērķis. ieplānotie pasākumi "Kļūsti draugs"
05.09.2011 | 
tulkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Projekts "Kļūsti draugs", kas iemieso Biedrība "Zaļā krusts" ir integrācija vājredzīgiem un neredzīgiem beigušo klasēm Ļvovas internātskolā № 100, kā arī bērniem un jauniešiem...
Tikšanās ar vecākiem, bērniem invalīdiem un jauniešiem
28.08.2011 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2011/08/27 - Telpās NVO ISIC "Divosil-veselība" pēc adreses Grinchenko iela 4, lai uzzinātu par mērķi un projekta darbības mērķi biedrība "Zaļais krusts ",...
Kļūsti draugs
15.08.2011 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 7. Ukrainas pilsētās - Lviv, Sambor, Drohobych, Ivano-Frankivsk, Chernivtsi, Uzhgorod un Mukachevo - sāks īstenot sociālos projektus, kas tiks realizēti laika posmā no 2011-2012. gadam ...
Sagatavoti izmeklēšanas noteikumi, kas nodrošina koksnes izcelsmes likumību Ukrainā
09.06.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Sagatavoti izmeklēšanas noteikumi, kas nodrošina likumību koksnes izcelsmi UkraināSagatavoti izmeklēšanas noteikumi, kas nodrošina likumību koksnes izcelsmi Ukrainā (izstrādāt praktiskus norādījumus attiecībā uz meža piekļuvi) Programmas realizācijas...
Darba gadatirgus cilvēkiem priekš invalīdiem
09.06.2011 | 
tulkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Ļvovas nodarbinātības centrā notiks vakanču gadatirgus priekš invalīdiem 2011. gada 15. jūnijā Ļvovas pilsētas Nodarbinātības centrā ( princeses Olgas ielā 122) būs vakanču gadatirgus, kura mērķis...
Ciema - zaļais tūrisms cilvēkiem ar invaliditāti AP Krimā
13.05.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Krakivskij Lauksaimniecības universitāte (Krakova, Polija), kopā ar biedrību "Zaļais krusts" (Lviv) projektā "Atbalsts uzlabotu invalīdu iesaistīšanas Ukrainas ciematu ar mērķi uzlabo tviņu dzīves kvalitāti, attīstot...
Turpina intensīvu komunikāciju starp IUCN programmas EKPI FLEG ekspertiem
17.04.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Turpina intensīvu komunikāciju starp IUCN EKPI FLEG programmu ietvaros ekspertu salīdzinošs pētījums " "Ekonomiskās un sociālās ietekmes neefektīva, nepiemērota vadības valsts mežniecības nelikumīgu mežizstrādi. Salīdzinošā...
Ukrainas eksperti piedalījās Programmā EKPI FLEG Azerbaidžānā
09.04.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Biedrības "Zaļā krusta" eksperti: Igors Solovijs, Oksana Genika, un Mariana Meļņikoviča Sociāli salīdzinošā ekonomisko izpēti sešās valstīs programmas EKPIFLEG ietvaros (Armēnija, Azerbaidžāna,Gruzija, Moldova, Krievija, Ukraina), kas...
Ļvova - Krima: jauni izaicinājumi NVO jautājumos iekļaušanas jautājumiem bērniem ar invaliditāti
04.02.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Ļvova - Krima: jauni izaicinājumi NVO jautājumos iekļaušanas jautājumiem bērniem ar invaliditāti Biedrība "Zaļais krusts" kopā ar Ukrainas fondu"Soli pa solim" iesāka projektu ar profesionālā līmeņa...
Seminārs "Lauku- zaļāis tūrisms cilvēkiem ar invaliditāti"
01.02.2011 | 
tūlkoja: Armands Kuyprijanovs - Latvijas brīvprātīgais   Seminārs "Lauku- zaļāis tūrisms cilvēkiem ar invaliditāti" Projekta ietvaros "Ciems priekš visiem"ar finansiālo atbalstu no Fonda "Skan" Ietver 2 tematiskos blokus: 1. Lauku zaļā tūrisma organizācija Ievads. Pamata definīcijas. Resursi -...
Starptautiskā zinātniskā konference 02-03 decembris, 2010, Ļvova
10.11.2010 | 
Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Starptautiskā zinātniskā konference 02-03 decembris, 2010, Ļvova Mēs aicinām Jūs piedalīties starptautiskajā zinātniskajā konferencē "Ekoloģiskās un ekonomiskās un sociālās problēmas neefektīvi un neilgtspējīgas metodes meža apsaimniekošanu...
Шляхи налагодження співпраці влади, бізнесу та громадськості у веденні сталого лісового господарства на місцевому рівні
10.09.2010 | 
22 вересня 2010 року Товариство «Зелений Хрест» у м. Старий Самбір в приміщенні Старосамбірської районної ради проводить круглий стіл „Шляхи налагодження співпраці влади, бізнесу та громадськості у веденні сталого лісового...
2010.gada 1.jūlijs – notika "Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti ", kurā piedalījās 8 darbadevēji
02.07.2010 | 
tūlkoja:Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010. gada 1. jūlijs - Biedrība "Zaļais krusts" kopā ar Ļvova reģionālās jaunatnes darba centru organizēja "Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti " projekta ievaros: "Ikvienam ir...
Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti
22.06.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010. gada 1. jūlijs - Biedrība "Zaļais krusts" kopā ar Ļvova reģionālās jaunatnes darba centru organizēja "Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti " projekta ievaros: "Ikvienam...
Vides akcija. Tīrīšanas atpūtas zona Bruhovitču mežā
16.06.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 19.06.2010 no 10:00 Biedrība "Zaļais krusts" kopā ar Ļvovas оффроуд клубом - Ļvova 4x4 veica tīrīšanu atpūtas zonu Brukoviču mežā. Tikšanās bija pie pagrieziena...
Procedūras racionalizācija legālai piekļuvei vietējiem iedzīvotājiem un mazajiem uzņēmējiem priekš meža resursiem
31.05.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Zinātniskais seminārs "vienkāršot tiesiskās procedūras vietējiem iedzīvotājiem un mazajiem uzņēmumiem, lai piekļūtu meža resursiem Biedrība "Zaļais krusts" ielūdz o nevalstiskajām organizācijām un valsts pārstāvjus un uzņēmumus...
2010.g.3. jūnijā pulksten 10 : "Darba vietu gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti"
10.05.2010 | 
tulkoja:Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Biedrība "Zaļais Krusts" kopā ar Ļvovas pilsētasnodarbinātības centru organizē "Darba gadatirgus cilvēkiem ar invaliditāti."Pasākums notiks projekta ietvaros: "Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerattiecības, lai uzlabotu nodarbinātības...
Treniņš priekš darba devējiem
05.05.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010.gada 19. Maijā, 10 gadi projektā: "Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerattiecības, lai uzlabotu nodarbinātības iespējas jauniešiem ar invaliditāti", ko finansē, no EEF. Biedrība «Zaļais...
Sabiedrības uzklausīšanu sesijas.
30.04.2010 | 
tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010.gada 1 jūnijs - ciema padomes sanāksme vieta - Sorok - Ļvovas - sabiedriskā apspriešana. 2010. gada 3. jūnijs - rajona padome sanāksme vieta -...
Zinātniski-praktiskais seminārs "Aktuālās problēmas juridiskai pieejai kokmateriālu sfērā"
23.04.2010 | 
Tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Zinātniski - praktiskais seminārs "Aktuālās problēmas juridiskai pieejai vietējiem iedzīvotājiem un mazajam biznesam kokmateriālu un citu meža resursu sfērā" (Ļvovas pilsētā). Zinātniski - praktiskais seminārs...
"Līderība, komandas veidošana un iekšējā komunikācija organizācijā"
04.03.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010. gadā no 3.-4. martam Biedrība "Zaļais krusts". novadīja vēlvoenu 2 dienu treniņu "Līderība, komandas veidošana un iekšējā komunikācija organizācijā". TYreniņš bija orientēts uz personām, kas...
"Psiholoģiskie aspekti personām ar invaliditāti"
02.03.2010 | 
tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2010. gada 2. martā plkst.11Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrā, Biedrība "Zaļais krusts" organizēja treniņu, tēma: "Psiholoģiskie aspekti personām ar invaliditāti" Tas bija vienas dienas treniņš, kura mērķis...
"Projektu vadība"
25.02.2010 | 
25-26 februāris 2010 10 h sabiedrības "Zaļais krusts" pilsētas Nodarbinātības centrs organizēja divu dienu mācību sesiju NVO par "Projektu vadību". tūlkoja : Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Mācību mērķis, lai veicinātu izpratni...
2010.g.1. Janvārī sākās otrs pusgada projekts Ļvovas biedrībā "Zaļais krusts".
01.01.2010 | 
tūlkoja Armands Kuprijanovs Tāpat kā pēdējo reizi, mēs nosūtīsim atpakaļ «Poļu Zwiazek niewidomych".Šis projekts ir turpinājums no pirmā projekta, kā arī starp Polijas un Ukrainas Neredzīgo biedrības sadarbības aktivitātēm.Šajā projektā mēs...
" Darba gadatirgus " 27. oktobrī, 1. decembrī
22.10.2009 | 
Tūlkoja:Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Dārgie jaunieši! Projekts:"Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerība, lai uzlabotu nodarbinātības iespējas jauniešiem ar īpašām vajadzībām" sabiedrība "Zaļais krusts" organizē "darba gadatirgu" kopā ar Ļvovas reģionālo...
Zinātniski-praktiskais seminārs "Galvenie cēloņi atmežošana un mežu degradācija Ukrainā "(Kosivas pilsētā)
10.10.2009 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 2009. gadā no 20 -22. septembrim Kosivas pilsētā notika Zinātniski-praktiskais seminārs "Galvenie cēloņi atmežošana un mežu degradācija Ukrainā "ar meža globālo koalīciju,Somijas ārlietu ministrija un...
Pirmās dienas apmācībā "Profesionālā orientācija Jaunatnei ar invaliditāti"
15.09.2009 | 
Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 17-18 septembris 2009.gads projekta ietvaros "Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerība, lai uzlabotunodarbinātības iespējas jauniešiem ar īpašām vajadzībām" -bija pirmā diena apmācībā "Profesionālās orientācija jaunatne...
Koordinācijas padome un vienas dienas apmācības seminārs - treniņš
20.08.2009 | 
Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 27. jūlijā no 2009 gada līdz 2011. gadam. Koordinācijas padome un vienu dienu (četru stundu) apmācību seminārs priekš koordinācijas padomes locekļiem par tēmu", izveidojot civilās...
Apaļais galds ar darba devējiem Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrā
01.08.2009 | 
  Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais 31 jūlijs 2009 gads - 10 gadam bija Apaļā galda diskusija ar darba devējiem Ļvovas pilsētas nodarbinātības centrs, st. Princese Olga, 122.Dalībnieki uzstājās ar šādām...
Treniņš "Proforientācija jauniešiem ar invaliditāti"
27.06.2009 | 
  Tūlkoja :Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Biedrība " Zaļais krusts " projekta ietvaros "Ikvienam ir tiesības uz darbu: partnerība, lai uzlabotu nodarbinātības iespējasjauniešiem ar invaliditāti,"organizē apmācības "Profesionālāsorientācijas jaunatnei ar invaliditāti" notika...
FIMANSĒJUMA TRŪKUMS TIEK PĀRNESTS, peldēšana uz Dņestras (Galičs - Zališiki)
01.06.2009 | 
Tūlkoja: Armands Kuprijanovs - Latvijas brīvprātīgais Projekta ietvaros "Pasaule apkārt tev" ar atbalstu, Valsts ekoloģiskais Ukrainas centrs Bukovina filiāle "Krona" ieplānota peldēšana uz Dņestras (Galičs - Zališiki). izjust praksē atpūšoties divu nedēļu...
© 2005-2023, Товариство "Зелений хрест"